D.Zubraus komanda pralaimėjo namuose ir atsilieka serijoje

Trečiąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas antradienį namuose 3:4 (3:2, 0:2, 0:0) pralaimėjo Floridos „Panthers“ ekipai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmajame ketvirtfinalio mače išvykoje trečiojoje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2 (3:0, 0:2, 0:0), o antrosiose rungtynėse patyrė nesėkmę - 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Antradienio mače, kuriame arenos šeimininkai pirmavo 3:0, 33-ejų metų lietuvis vieną kartą netaikliai metė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Arenos šeimininkų gretose per pirmąsias septynias žaidimo minutes įvarčiais pasižymėjo Zachas Parise'as (0:33), Stephenas Gionta (3:27) bei Patrikas Eliašas (6:16).

Įvarčius nugalėtojams pelnė Seanas Bergenheimas (16:11), Jasonas Garrisonas (19:52), Mike'as Weaveris (22:18) ir Brianas Campbellas (26:34).

Ketvirtąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „Devils“ savo arenoje žais ketvirtadienį.

Kituose antradienio NHL atkrintamųjų varžybų mačuose sėkmė taip pat lydėjo svečius:

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)
Detroito „Red Wings“ - Nešvilio „Predators“       1:3 (serija 1-3)
Čikagos „Blackhawks“ - Finikso „Coyotes“          2:3 (po pratęsimo; serija 1-2)