D.Zubraus komanda nugalėjo „Hurricanes“

Pirmą pergalė antrosiose 2011-2012 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą du dviem taškais Rytų konferencijos Atlanto divizione pakilo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas.

Pirmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią Karolinos „Hurricanes“ ekipą, savo arenoje varžovus įveikę šeštą kartą iš eilės.

Lietuvis per 16 žaidimo minučių (16:09) tris kartus netaikliai metė į svečių vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje (35:13) gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius arenos šeimininkams pelnė Zachas Parise'as (3:59 ir 58:54), po vieną - Markas Fayne'as (29:36) bei Ilja Kovalčiukas (46:06). Pastarasis Rusijos ledo ritulininkas pasižymėjo ir dviem rezultatyviais perdavimais.

„Devils“ vartininkas Johanas Hedbergas atrėmė 24 varžovų metimus iš 26.

„Hurricanes“ ekipai įvarčius pelnė Aleksejus Ponikarovskis (28:58) bei Chadas LaRose'as (32:47), o vartininkas Camas Wardas atrėmė 22 arenos šeimininkų metimus.