D.Zubraus klubas išlygino NHL atkrintamųjų varžybų serijos rezultatą

Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas ketvirtadienį namuose 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) sutriuškino Floridos „Panthers“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmajame ketvirtfinalio mače išvykoje trečiojoje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2 (3:0, 0:2, 0:0), o antrosiose rungtynėse patyrė nesėkmę - 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Trečiąjį ketvirtfinalio mačą antradienį namuose Naujojo Džersio ekipa varžovams pralaimėjo 3:4 (3:2, 0:2, 0:0).

Ketvirtadienio rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:20) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir trečiojo kėlinio pabaigoje (59:39) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Zachas Parise'as (26:08), Steve'as Bernieras (42:02), Travisas Zajacas (43:35) bei Ilja Kovalčiukas (48:32).

39-erių metų „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 26 varžovų metimus ir 24-ą kartą per savo karjerą NHL atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Penktąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „Panthers“ arenoje komandos žais šeštadienį.

Šiame straipsnyje: nhlDainius Zubrusledo ritulys