D.Zubraus įvarčio „Devils“ pergalei neužteko

Vienuoliktąjį įvartį 38-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau septintąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (44 tšk.) klubas patyrė septynioliktą pralaimėjimą.

Pirmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:0, 2:0, 0:2, 0:1) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Otavos „Senators“ (45 tšk.) komandos pranašumą, kuriai tai buvo dvidešimtoji pergalė per 40 rungtynių.

Po lietuvio įvarčio antrajame kėlinyje (27:47) svečiai pirmavo 1:0, o per daugiau nei 19 žaidimo minučių (19:21) „Devils“ puolėjas dar dukart netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be vienuolikos įvarčių, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 9 rezultatyvūs perdavimai ir 16 baudos minučių.

Antrojo įvarčio autoriumi Naujojo Džersio ekipos, kuri šiame mače po dviejų kėlinių pirmavo 2:0, gretose tapo Davidas Clarksonas (34:18).

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Jasonas Spezza (41:21), Erikas Condra (53:17) bei Danielis Alfredssonas (64:00).