Dziudo turnyre - lietuvių medaliai

Ukrainos sostinėje Kijeve įvykusiame Europos dziudo sąjungos (EJU) jaunių A kategorijoss  tarptautiniame turnyre Lietuvos sportininkai iškovojo 4 medalius.

Varžybose, kuriose dalyvavo daugiau nei 400 sportininkų iš 12 valstybių, sidabro apdovanojimus laimėjo kaunietė Renalda Gedutytė (svorio kategorija iki 63 kg, trenerė L.Dudėnienė) ir alytiškis Augustinas Seniauskas (+90 kg, tr. A.Valionis).

Bronzos medaliai po įtemptų kovų atiteko alytiškei Odetai Kašelionytei (57 kg, tr. A.Cimbolienė) bei kėdainiškiui Rolandui Cukanovui (73 kg, tr. P.Vinciūnas ir J.Imenickas).

Dėl trečiosios vietos atkaklią kovą pralaimėjo vilnietis Dovydas Rubinšteinas (90 kg, tr. S.Bazys ), kuris tenkinosi penktąja pozicija.

Lietuvos jaunių merginų ir vaikinų dziudo rinktinės rengiasi Europos bei pasaulio čempionatams ir olimpiniam jaunimo festivaliui.

Šiame straipsnyje: dziudojauniai