Dviejų lietuvių komanda nusileido Kazanės ekipai

Antrąją nesėkmę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono šeštojo turo rungtynėse patyrė Italijos čempionas Sienos „Montepaschi“ klubas su Rimantu Kaukėnu ir Kšyštofu Lavrinovičiumi.

Antrą vietą šešių ekipų D grupėje užimantys „Montepaschi“ krepšininkai trečiadienį savo aikštėje 73:79 (16:21, 25:20, 20:16, 12:22) nusileido trečiojoje pozicijoje esančiai Kazanės „Uniks“ (Rusija) komandai, kuriai tai buvo ketvirtoji pergalė.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Bo McCalebbas ir R. Kaukėnas, pelnę atitinkamai 22 ir 13 taškų, bei 8 taškus į varžovų krepšį įmetęs K. Lavrinovičius.

Per 22 žaidimo minutes R. Kaukėnas pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 5, realizavo visus 4 baudų metimus, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

25 su puse minutės aikštelėje praleidusio K. Lavrinovičiaus sąskaitoje - 4 pramesti tritaškiai, 2 taiklūs dvitaškiai iš 3, 4 realizuoti baudų metimai iš 6, 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir pražanga.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Henry Domercantas, 21 - Vladimiras Veremejenka, 12 - Lynnas Greeras.

D grupėje pirmauja visas penkias pergales iškovojusi „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) ekipa.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)          5  0  429:331
2. Sienos „Montepaschi“ (Italija)           4  2  493:449
3. Kazanės „Unics“ (Rusija)                 4  2  436:428
4. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)         2  3  362:383
5. Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1  4  312:387
6. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)         0  5  336:390