Dviejų lietuvių klubas pasitraukė iš Škotijos futbolo taurės turnyro

Praėjusio sezono Škotijos futbolo taurės laimėtojas dviejų lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas nepateko į 2012-2013 metų šalies taurės turnyro aštuntfinalį.

Sekmadienį varžovų aikštėje permainingai šį sezoną rungtyniaujantys „Hearts“ futbolininkai 0:1 (0:0) nusileido Edinburgo „Hibernian“ vienuolikei.

Visą susitikimą žaidęs Marius Žaliukas pirmojo kėlinio pabaigoje (45 min.) buvo įspėtas, o antrojo kėlinio pabaigoje tapo vienintelio įvarčio bendraautoriumi - po Davido Wotherspoono smūgio kamuolys pataikė į lietuvį, pakeitė skriejimo kryptį ir pataikė į vartus.

Pagrindinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs Arvydas Novikovas po pertraukos vietą aikštėje užleido Andrew Driveriui.

Edinburgo „Hibernian“ komandos varžovė aštuntfinalyje paaiškės po burtų traukimo.