D.Rimšaitė - Europos šiuolaikinės penkiakovės bronzos medalininkė

Bronzos medalį Vengrijoje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo 22-jų metų Donata Rimšaitė.

Tik vienuolikta pradėjusi paskutinę kroso ir šaudymo dvikovės rungtį lietuvė surinko 5352 taškus ir 48 taškais atsiliko nuo čempione tapusios prancūzės Amelie Caze's bei 40 taškų - nuo antroje vietoje likusios vokietės Lenos Schonenborn.

D. Rimšaitė buvo septinta (904 tšk.) fechtavimosi rungtyje, septyniolikta (1112 tšk.) - plaukime, tik 28-ta (1140 tšk.) - jojime bei laimėjo kroso ir šaudymo dvikovės (2196 tšk.) rungtį.

Kita finaliniame etape tarp 36-ių pajėgiausių Senojo žemyno sportininkių startavusi Lietuvos penkiakovininkė Julija Kolegova surinko 5144 taškus ir užėmė vienuoliktą vietą.

J. Kolegova buvo tik 32-a (712 tšk.) fechtavimosi rungtyje, dvylikta (1128 tšk.) - plaukime, ketvirta (1200 tšk.) - jojime bei užėmė septintąją poziciją kroso ir šaudymo dvikovėje (2104 tšk.).

Sekmadienį Vengrijoje dėl apdovanojimų kovos ir visi keturi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės vyrai: Andrejus Zadneprovskis, Edvinas Krungolcas, Justinas Kinderis ir Tomas Makarovas.

Šiame straipsnyje: Donata Rimšaitė