D.Rasimovičiūtė olimpiados persekiojimo lenktynėse liko 34-a

Tik 34-ą vietą Vankuveryje vykstančių žiemos olimpinių žaidynių moterų biatlono persekiojimo lenktynėse užėmė 25-erių metų Diana Rasimovičiūtė.

Net penkis kartus prašovusi pro šalį stovėdama lietuvė 10 km distanciją įveikė per 33 minutes 58,4 sekundės ir 3 minutėmis 42,4 sekundės atsiliko nuo čempione tapusios olimpinių žaidynių debiutantės 23-jų metų vokietės Magdelenos Neuner, kuri suko du baudos ratus.

Trečiosiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti D. Rasimovičiūtė prieš ketverius metus Turine persekiojimo lenktynėse buvo 27-a.

Du baudos ratus sukusi bei 12,3 sekundės nuo nugalėtojos atsilikusi Slovakijai atstovaujanti rusė Anastasija Kuzmina, kuri prieš dvi dienas tapo čempione sprinto lenktynėse, šįsyk iškovojo sidabrą, o bronzos medalis atiteko taip pat dusyk pro šalį prašovusiai prancūzei Marie-Laure'i Brunet, kuri nuo vokietės atsiliko 28,3 sekundės.

Šiame straipsnyje: Vankuveris