Dramatiškoje kovoje portugalai įveikė danus 3:2

Rungtynių pradžioje nė viena komanda nebuvo nusiteikusi žvalgyba. Po pavojingų atakų Danijos rinktinės žaidėjai laukdavo savo šanso kontraatakuoti ir kurį laiką atrodė, kad portugalai prisnūdo. Tačiau 24-ą rungtynių minutę Portugalijos rinktinės puolėjas Pepe po kampinio pasiuntė kamuolį į vartus. Po dvylikos minučių portugalai dar kartą greitą ataką baigė įvarčiu. Pasižymėjo Helderis Postiga.

Norėdami išsaugoti įgytą pranašumą portugalai atsitraukė arčiau savo vartų, tačiau po grubios gynėjų klaidos ir tarsi treniruotėje sužaidusių danų, švieslentėje degė rezultatas, skelbiantis vieno įvarčių skirtumą. Danų gretose pasižymėjo Niclas Bendtneris.

Šias rungtynes Portugalijos rinktinės kapitonas Christiano Ronaldo turėtų pasižymėti juodajame sąsiuvinyje - pasaulinė žvaigždė du kartus nepasinaudojo šimtaprocentinėmis progomis, kai likęs su kamuoliu vienas prieš vartininką nesugebėjo pataikyti net į vartų plotą.

Po paskutinio tokio akibrokšto Danijos rinktinė kontraatakos metu išlygino rezultatą 2:2. Antrąjį įvartį pelnė N. Bendtneris.

87-ą minutę portugalus į priekį išvedė ir rungtynių didvyrio vardą pelnė Varela.

Šiame straipsnyje: euro 2012PortugalijaDanija