Drama Barselonoje baigėsi „Valencia“ prarastais taškais (rezultatai)

Ispanijos „La Liga“ čempionate du svarbius taškus prarado „Valencia“ ekipa. Trenerio Ernesto Valverde auklėtiniai Barselonoje, 31 turo rungtynėse su „Espanyol“ vienuolike, per pridėtą antrojo kėlinio laiką nesugebėjo išsaugoti turėtos vieno įvarčio persvaros ir susitikimą baigė rezultatyviomis lygiosiomis 3-3.

Per pirmas 45 minutes kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, bet daugiau tikslių smūgių į vartus atliko šeimininkai, iš kurių bent keli galėjo baigtis įvarčiais.

40 minutę „Valencia“ klubo strategas Ernesto Valverde buvo priverstas atlikti keitimą, nes dėl patirtos traumos rungtynių tęsti negalėjo Alberto Costa. Pastarąjį aikštėje pakeitė Victoras Ruizas.

Iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos likus žaisti vos kelias minutes atrodė, kad pirmasis kėlinys baigsis be įvarčių, bet per teisėjo pridėtą laiką įvartį įmušė „Espanyol“ ekipa. Po rezultatyvaus Sergio Garcia perdavimo pasižymėjo Wakaso Mubarakas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Valencia“ ekipa rezultatą išlygino. Po Evero Banegos perdavimo įvartį į šeimininkų komandos vartus įmušė Sergio Canalesas.

Įvartį įmušę svečiai užsivedė ir vis dažniau kūrė pavojingus epizodus prie varžovų komandos vartų. Deja, bet priešininkų spaudimas svečiams baigėsi dar vienu praleistu įvarčiu. 82 minutę dar kartą „Espanyol“ klubą į priekį išvedė Verdu, kuris pasižymėjo po W.Mubarako perdavimo.

Šeimininkų liūdesiui ir svečių džiaugsmui, 87 minutę antrą kartą šiame susitikime rezultatas tapo lygus. „Valencia“ narys Jonasas įmušė įvartį ir dar kartą atstatė rungtynėse pusiausvyrą.

Negana to, per pridėtą rungtynių laiką svečiai įmušė trečiąjį įvartį. Pirmą pridėtą antrojo kėlinio minutę svečius į priekį išvedė Roberto Soldado, bet toks „Valencia“ klubo spurtas šeimininkų nepalaužė ir po kelių akimirkų rezultatą išlygino Sergio Garcia, kurio tikslus smūgis lėmė lygiąsias.