„Dragūno“ rankininkai smaginosi trypdami Pasvalio ekipą

Praėjusį savaitgalį Ukrainoje kelialapį į Europos Iššūkio taurės turnyro aštuntfinalį iškovoję, tačiau net tris žaidėjus dėl traumų praradę Klaipėdos “Dragūno” rankininkai vis vien įrodė akivaizdų pranašumą prieš Pasvalio “Triobet” ekipą. Klaipėdoje vykusį Lietuvos rankinio lygos susitikimą pajūrio atstovai laimėjo 15 įvarčių skirtumu – 43:27 (24:13).

“Dragūnui” padėti negalėjo vartininkas Aistis Pažemeckas, kuriam pirmadienį Klaipėdos universitetinėje ligoninėje susiūta Achilo sausgyslė. Manoma, kad jis klaipėdiečių ekipai nepadės mažiausiai du mėnesius.

Taip pat čempionų gretose nerungtyniavo Ukrainoje petį susimušęs Jonas Truchanovičius ir kelio skausmus jaučiantis Tadas Stankevičius.

Pirmąjį kėlinį dragūniečiai pradėjo nesusikaupę, neišnaudodavo susikurtų atakų bei leido varžovams pelnyti įvarčius.

10-ąją rungtynių minutę rezultatas buvo – 5:4. Iki kėlinio vidurio pavyko atitrūkti tik trimis įvarčiais – 14:11.

da svečiai paprašė dviejų minutės pertraukėlių, nes “Dragūnas” savo greitomis atakomis per pora minučių padidino persvarą iki 17:11. Pirmąją mačo dalį dragūniečiai užbaigė greitų atakų spurtu ir atitrūko dviženkle persvara – 24:13.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai, įgavę pagreitį, didino persvarą. 40 rungtynių minutę skirtumas šoktelėjo iki šešiolikos įvarčių – 32:16.
Didžiausias atotrūkis buvo 46 mačo minutę – 37:20. Rungtynės baigėsi solidžia “Dragūno” pergale – 43:27.

“Dragūno” ekipą į pergalę vedė Karolis Stropus, pelnęs 8 įvarčius, Evaldas Griežė ir Mindaugas Dumčius pridėjo po 7, Arvydas Bučius ir Darius Jasinskas – po 5, Edvinas Vorobjovas ir Gražvydas Juška – po 4, Benas Petreikis – 2, Gediminas Vaitkus – 1 įv.

“Triobet” komandai Mindaugas Nakvosas pelnė 8 įvarčius, Arnas Tekutis – 7 (2 iš 7 m), Rolandas Indrišiūnas – 6, Skirmantas Povilionis, Tadas Karpavičius ir Arnoldas Rasiukevičius – po 2 įv.

Šiame straipsnyje: RankinisKlaipėdos Dragūnas