„Dragūno“ rankininkai nepaliko vilčių Utenos komandai

Klaipėdos "Dragūno” rankininkai išvykos rungtynėse 7 įvarčių skirtumu – 34:27 (21:12) įveikė absoliučią Lietuvos lygos autsaiderę HC „Uteną“.

Uteniškiai šį sezoną nepatyrė pergalės džiaugsmo – jų sąskaitoje 12 pralaimėjimų ir vienerios rungtynės sužaistos lygiosiomis. Jie tarp 10 LRL ekipų žengia paskutiniai.

Dragūniečiai savo sąskaitoje turi 23 taškus (iš 13 žaistų rungtynių iškovojo 11 pergalių, po kartą sužaidė lygiosiomis bei patyrė pralaimėjimą) ir išlieka vienvaldžiais LRL lyderiais.

Utenoje rungtynes Klaipėdos rankininkai pradėjo gerai nusiteikę ir jau 10 rungtynių minutę pirmavo 9:4, o pirmasis kėlinys baigėsi 9 įvarčių persvara – 21:12.

Artūro Juškėno auklėtiniai, pajutę, jog šiose rungtynėse stebuklų neturėtų būti, antrajame kėlinyje pernelyg nesiplėšė – antroji rungtynių pusė buvo maždaug apylygė, tik pačioje rungtynių pabaigoje uteniškiai sumažino skirtumą iki 7 įvarčių.

“Dragūnui” negalėjo padėti kojos padikaulį susilaužęs Karolis Stropus, riešo traumą patyręs (ranka įtvirtinta į langetę) Evaldas Griežė, taip pat du vartininkai: Šarūnas Mičiulis (čiurnos trauma), ir Aistis Pažemeckas (atlieka reabilitaciją po Achilo sausgyslės operacijos), Jonas Truchanovičius rungtyniauja ne visa jėga, kadangi kenčia peties skausmus.

“Dragūno” komandą į pergalę vedė Benas Petreikis, pelnęs 10 įvarčių (1 iš 7 m), Tadas Stankevičius pridėjo 7 (2), Gražvydas Juška – 1, Mindaugas Dumčius – 5, Gediminas Vaitkus ir Edvinas Vorobjovas – po 2, Arvydas Bučius ir Darius Jasinskas – po 1 įv.

HC “Utenos” gretose Martynas Paukštė pasižymėjo 8 kartus (3 iš 7 m), Šarūnas Ugianskis ir Tautvydas Banys – po 5, Mindaugas Agurkis, Domas Bakšys, Linas Viktorinas ir Ernestas Kalitončik Ernestas – po 2, Marius Deveikis – 1 įv.