Donata Rimšaitė - planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių Kinijoje vicečempionė

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato Kinijoje moterų asmeninių varžybų finale tarp 36 dalyvių šeštadienį antrąją vietą užėmė bei sidabro medalį iškovojo Donata Rimšaitė.

Lietuvos sportininkė finale surinko 5272 taškus bei nusileido tik trečią kartą per savo karjerą planetos čempione tapusiai prancūzei Amelie Caze (5344 tšk.), kuri šiemet laimėjo ir Senojo žemyno pirmenybes.

D. Rimšaitė fechtavimosi rungtyje buvo septinta (904 tšk.), plaukime finišavo dvidešimta (1104 tšk.), jojime tenkinosi vienuoliktąja pozicija (1140 tšk.), o krose bei šaudyme (2124 tšk.) užėmė antrąją vietą.

Pasaulio čempionato moterų asmeninių varžybų bronzos apdovanojimas atiteko vokietei Lenai Schoneborn, šeštadienį finale surinkusiai 5216 taškų.

Šiame straipsnyje: Donata Rimšaitė