D.Nowitzki šou ketvirtajame kėlinyje išgelbėjo „Mavericks“ nuo pralaimėjimo

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse Dalaso "Mavericks" ekipa svečiuose 112:105 (22:31, 32:28, 23:22, 24:20; 11:4) po pratęsimo privertė pasiduoti Oklahomos "Thunder" klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.

Ketvirtajame kėlinyje likus rungtyniauti 5 minutes šeimininkai dar tvirtai pirmavo (99:84), tačiau tuomet išaušo Dirko Nowitzkio valanda. Vokietis inicijavo spurtą 17:2, per kurį pats pelnė 12 taškų, ir likus žaisti 6 sekundes rezultatas tapo lygus - 101:101. Kevinas Durantas turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo metimą blokavo Shawnas Marionas.

Pratęsime sužaidus 4 minutes rezultatas dar buvo lygus (105:105), tačiau per likusią minutę taškų pelnė tik Dalaso krepšininkai, kurie iš šventė pergalę.

Nugalėtojams D.Nowitzki pelnė 40 taškų (14/15 baudos metimas), Jasonas Terry - 20, Jasonas Kiddas pridėjo 17 taškų (8 rez. perd.).

Pralaimėjusiems K.Durantas įmetė 29 taškų (15 atk. kam. 9 kld.), Russellas Westbrookas - 19, Serge'as Ibaka - 18 (10 atk. kam.), Thabo Sefolosha ir Nickas Collisonas surinko po 12 taškų.

Šiame straipsnyje: NBAMavericksThunder