D.Motiejūnas prie triuškinamos „Rockets“ pergalės prisidėjo 10 taškų

Donatas Motiejūnas buvo pastebimas ir jo atstovaujama Hiustono „Rockets“ (38/31) komanda šventė triuškinamą pergalę.

Kevino McHale‘o auklėtiniai savo arenoje 116:78 (28:25, 30:18, 29:18, 29:17) neturėjo vargo su Klyvlendo „Cavaliers“ (22/47) klubu.

„Šiąnakt nuostabiai buvome nusiteikę dirbti gynyboje. Dominavome baudos aikštelėje ir sustabdėme varžovų metikus. Tai tikriausiai geriausias mūsų pasirodymas gynyboje per šį sezoną“, – sakė Jamesas Hardenas.

„Rockets“ komanda antrajame kėlinyje laimėjo atkarpą 10–2 bei padidino savo persvarą iki dviženklės (40:29).

Šeimininkai toliau atsipalaiduoti neketino ir ketvirčio paskutinę sekundę tritaškį pataikęsCarlosas Delfino padidino skirtumą iki 15 taškų, o po trijų kėlinių Teksaso klubas pirmavo triuškinamai – 87:61.

„Turėjome tokią tendenciją, kad išbarstome didelius pranašumus ir leidžiame varžovams mus pavyti. Šiąnakt mes nuspaudėme akseleratoriaus pedalą ir jį laikėme nuspaustą, nesuteikdami varžovams jokios vilties“, – sakė Chandleris Parsonsas.

Teksaso ekipa varžovams leido pataikyti 36 proc. metimų (31/86), bet patys prarado 22 kamuolius.

D.Motiejūnas per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 20 (2/4 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud.), Thomasas Robinsonas 15, Chandleris Parsonsas ir Omeras Ašikas (11 atk. kam.) po 13, Patrickas Beverley ir Jamesas Andersonas po 11, Donatas Motiejūnas 10.

„Cavaliers“: Shaunas Livingstonas 14 (5/10 dvit., 4/5 baud.), Wayne‘as Ellingtonas 13, Alonzo Gee 11, C.J.Milesas 9.