D.Motiejūnas pateko tarp naudingiausiųjų

Antrą kartą į naudingiausių ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro reguliariojo sezono savaitės žaidėjų penketuką patekęs Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) komandos vidurio puolėjas Donatas Motiejūnas ketvirtadienį surinko 30 įskaitinių balų ir užbaigė naudingiausių šeštosios savaitės žaidėjų penketuką.

„Asseco Prokom“ ekipa ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 76:78 nusileido Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) komandai, o 21-erių metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 22 taškus, atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, 5 kartus suklydo, surinko 4 pražangas ir privertė varžovus prasižengti 8 sykius. Per 35 minutes (34:54) D. Motiejūnas pataikė 3 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 10.

Naudingiausiu šeštosios savaitės žaidėju tapo Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) klubo gynėjas ispanas Fernando San Emeterio. Vitorijos krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje po pratęsimo 90:85 palaužė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) krepšininkų pasipriešinimą, o 27-erių metų 198 cm cm ūgio gynėjas nugalėtojams pelnė 25 taškus, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei surinko 36 naudingumo balus. Nepilnas 33 minutes (32:41) žaidęs F. San Emeterio pataikė 3 tritaškius iš 4, 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

Antras su 34 naudingumo balais liko 29-erių metų 193 cm ūgio graikas Vassilis Spanoulis (Pirėjo „Olympiacos“, Graikija), o trečiąją poziciją su 33 balais pasidalijo 28-erių metų 212 cm ūgio serbas Nenadas Krstičius (Maskvos CSKA, Rusija) ir 23-ejų metų 208 cm ūgio italas Danilo Gallinaris (Milano „EA7 Emporio Armani“, Italija).

Šiame straipsnyje: Donatas MotiejūnasEurolyga