D.Motiejūnas pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu

Pirmąją pergalę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) komanda su Donatu Motiejūnu.

Trečiadienį aštuntojo turo rungtynėse Gdynės krepšininkai D grupės autsaiderių dvikovoje namuose 67:52 (13:15, 14:15, 23:3, 17:19) nugalėjo Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę 11 taškų, 21 po krepšiais atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 3 pražangos. Per 36 žaidimo minutes D. Motiejūnas pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 8 bei realizavo 1 baudos metimą iš 5.

Rezultatyviau už lietuvį šeimininkų gretose žaidė po 12 taškų pelnę Lukaszas Sewerynas, Jerelas Blassingame'as ir Przemyslawas Frasunkiewiczius.

Pralaimėjusiems 16 taškų pelnė Borisas Rothbartas, po 11 - Aleksandras Čapinas ir Deonas Thompsonas.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)          7  0  577:422
2. Sienos „Montepaschi“ (Italija)           5  2  556:506
3. Kazanės „Unics“ (Rusija)                 5  2  508:489
4. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)         3  4  501:531
5. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)         1  7  524:596
6. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)  1  7  467:589

A grupės rungtynėse penktąsias pergales iškovojo svečiuose žaidę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) ir Kantu „Bennet“ (Italija) klubai:

Nansi SLUC                   - Stambulo „Fenerbahce Ulker“         53:73
(15:22, 10:10, 15:17, 13:24)
Jamal Shuler          17       James Gist            16
Akin Akingbala        11       Curtis Jerrells       14
Kenny Gregory          8       Bojan Bogdanovič      14
Bilbao „Gescrap BB“          - Kantu „Bennet“                      64:67
(14:17, 13:23, 20:14, 17:13)
Marko Banič           16       Vladimir Micov        13
Roger Grimau          11       Giorgi Šermadini      11
Janis Blūms           10       Maarten Leunen        10

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)    5  3  632:602
2. Kantu „Bennet“ (Italija)                 5  3  587:572
3. Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)      4  3  558:549
4. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija)           3  4  533:540
5. Bilbao „Gescrap BB“ (Ispanija)           3  5  619:613
6. Nansi SLUC (Prancūzija)                  3  5  614:664

Vienintelį C grupės susitikimą laimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkai:

Stambulo „Anadolu Efes“      - Milano „EA7 Emporio Armani“         84:70
(22:13, 23:14, 21:25, 18:18)
Sinan Guler           14       Malik Hairston        17
Cenk Akyol            12       Antonis Fotsis        13
Saša Vujačič          12       Ioannis Bourousis     13

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija)                5  2  615:560
2. Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis)   5  2  544:518
3. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija)        5  3  598:580
4. Belgrado „Partizan“ (Serbija)            4  3  511:517
5. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija)    2  6  578:615
6. Šarlerua „Belgacom Spirou“ (Belgija)     1  6  523:579

Pirmąją pergalę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) komanda su Donatu Motiejūnu.

Trečiadienį aštuntojo turo rungtynėse Gdynės krepšininkai D grupės autsaiderių dvikovoje namuose 67:52 (13:15, 14:15, 23:3, 17:19) nugalėjo Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę 11 taškų, 21 po krepšiais atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 3 pražangos. Per 36 žaidimo minutes D. Motiejūnas pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 8 bei realizavo 1 baudos metimą iš 5.

Rezultatyviau už lietuvį šeimininkų gretose žaidė po 12 taškų pelnę Lukaszas Sewerynas, Jerelas Blassingame'as ir Przemyslawas Frasunkiewiczius.

Pralaimėjusiems 16 taškų pelnė Borisas Rothbartas, po 11 - Aleksandras Čapinas ir Deonas Thompsonas.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)          7  0  577:422
2. Sienos „Montepaschi“ (Italija)           5  2  556:506
3. Kazanės „Unics“ (Rusija)                 5  2  508:489
4. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)         3  4  501:531
5. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)         1  7  524:596
6. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)  1  7  467:589

A grupės rungtynėse penktąsias pergales iškovojo svečiuose žaidę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) ir Kantu „Bennet“ (Italija) klubai:

Nansi SLUC                   - Stambulo „Fenerbahce Ulker“         53:73
(15:22, 10:10, 15:17, 13:24)
Jamal Shuler          17       James Gist            16
Akin Akingbala        11       Curtis Jerrells       14
Kenny Gregory          8       Bojan Bogdanovič      14
Bilbao „Gescrap BB“          - Kantu „Bennet“                      64:67
(14:17, 13:23, 20:14, 17:13)
Marko Banič           16       Vladimir Micov        13
Roger Grimau          11       Giorgi Šermadini      11
Janis Blūms           10       Maarten Leunen        10

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)    5  3  632:602
2. Kantu „Bennet“ (Italija)                 5  3  587:572
3. Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)      4  3  558:549
4. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija)           3  4  533:540
5. Bilbao „Gescrap BB“ (Ispanija)           3  5  619:613
6. Nansi SLUC (Prancūzija)                  3  5  614:664

Vienintelį C grupės susitikimą laimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkai:

Stambulo „Anadolu Efes“      - Milano „EA7 Emporio Armani“         84:70
(22:13, 23:14, 21:25, 18:18)
Sinan Guler           14       Malik Hairston        17
Cenk Akyol            12       Antonis Fotsis        13
Saša Vujačič          12       Ioannis Bourousis     13

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija)                5  2  615:560
2. Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis)   5  2  544:518
3. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija)        5  3  598:580
4. Belgrado „Partizan“ (Serbija)            4  3  511:517
5. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija)    2  6  578:615
6. Šarlerua „Belgacom Spirou“ (Belgija)     1  6  523:579



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių