D.Motiejūnas ir „Benetton“ nežais Eurolygoje

Trevizo „Benetton“ klubui su Donatu Motiejūnu kelialapis į Eurolygą buvo ranka pasiekiamas, tačiau Italijos atstovų viltys žlugo Prancūzijoje.

„Benetton“ krepšininkai svečiuose 82:80 (14:20, 19:18, 26:13, 23:29) nugalėjo Orleano „Entente“ krepšininkus, bet dėl pralaimėjimo pirmosiose atrankos rungtynėse namuose 9 taškų skirtumu (73:82) buvo priversti atsisveikinti su galimybe grįžti į Eurolygą. D.Motiejūnas aikštėje praleido 5 minutes, per kurias perėmė kamuolį bei suklydo 2 kartus.

Nugalėtojams Austinas Nicholsas ir Adrienas Moermanas pelnė po 15 taškų, Cedrickas Banksas - 14, Ryvonas Covile'as - 10. „Benetton“ gretose rezultatyviausiai žaidė Gary's Nealas, surinkęs 29 taškus.

Prancūzų „Entente“ ekipa pateko į Eurolygos B grupę, kurioje taip pat varžysis ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas.

Šiame straipsnyje: MotiejūnasBenetton

zk

zk portretas
Moriejunui geriau butu Zalgiryje,beneton treneris, gali ji nusodinti,laikas parodys,kad tik nebutu,kaip Martynui,kuris zlugo per agentu krepsinio goduma ir savo vaikiskuma

be komentaru

be komentaru portretas
... D.Motiejūnas aikštėje praleido 5 minutes, per kurias perėmė kamuolį bei suklydo 2 kartus.