D.Lobačevskė maratone Italijoje užfiksavo antrą rezultatą šalies istorijoje

Maratono bėgime Italijoje iš Maranelo į Kaprį antrąją vietą tarp moterų užėmė Diana Lobačevskė, pasiekusi asmeninį rekordą.

42 km 195 m distanciją Lietuvos stajerė įveikė per 2 valandas 28 minutes ir 3 sekundes. Tai - geriausias šio sezono rezultatas ir antras per visą Lietuvos maratono istoriją.

D.Lobačevskė tapo ketvirtąja Lietuvos maratonininke, įvykdžiusia 2011 metų pasaulio lengvosios atletikos čempionato normatyvą.

Maratono nugalėtoja tapo Kenijos bėgikė Hellen Wajiku (2:27:16), o trečia finišavo nugalėtojos tautietė Giorgina Rono (2:30:55).

Vyrų varžybose medalius išsidalino Afrikos stajeriai. Pirmas finišavo Kenijos atstovas Paulas Malakwenas (2:09:00), aplenkęs tautietį Dicksoną Chumbą (2:09:20) bei Abdullahą Shamį (2:09:50) iš Etiopijos.

Šiame straipsnyje: Diana Lobačevskėmaratonas