D.Lavrinovičiaus klubas įveikė ULEB Eurolygos čempionę

Ketvirtadienį sužaistos likusios ketverios 2010-2011 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro trečiojo turo rungtynės, kuriose šeimininkams pavyko iškovoti vos vieną pergalę.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Darjušo Lavrinovičiaus Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas, svečiuose 69:61 (14:13, 18:15, 12:17, 25:16) nugalėjęs čempionės titulą ginančią "Regal FC Barcelona" (Ispanija) komandą.

Ne pačias geriausias rungtynes žaidęs puolėjas iš Lietuvos nugalėtojams pelnė 3 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir prasižengė tris kartus. Per nepilnas 23 minutes jis prametė visus 3 dvitaškius, abu tritaškius bei realizavo 3 baudų metimus iš 6.

13 taškų nugalėtojams pelnė Roko-Lenis Ukičius, 12 - Marko Tomas, 8 - Emiras Preldzičius.

Pirmąją nesėkmę patyrusių šeimininkų gretose išsiskyrė Pete Mickaelis (17 tšk.), Juanas Carlosas Navarro (12 tšk.) ir Jaka Lakovičius (11 taškų).

Kartu su Stambulo klubu C grupėje pirmauja taip pat tris susitikimus laimėjusi Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" (Italija) komanda.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sienos "Montepaschi" (Italija) 3  0  235:176
2. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 3  0  228:198
3. "Regal FC Barcelona" (Ispanija) 2  1  225:212
4. Šolė "Basket" (Prancūzija) 1  2  194:229
5. Vilniaus "Lietuvos rytas" 0  3  213:238
6. Zagrebo "Cibona" (Kroatija) 0  3  191:233
   

Toliau visus stebina Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) krepšininkai. Jie savo aikštėje po pratęsimo 85:84 įveikė Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubą ir, iškovoję trečiąją pergalę iš eilės, tapo D grupės lyderiais:

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) 3  0  256:246
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 2  1  230:201
3. Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) 2  1  251:232
4. Milano "Armani Jeans" (Italija) 1  2  234:231
5. Valensijos "Power Electronics" (Ispanija) 1  2  201:208
6. Maskvos CSKA (Rusija) 0  3  190:244   

Kitų ketvirtadienio susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė -
Belgrado "Partizan" - Tel Avivo "Maccabi Electra"  54:67

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija) 2  1  234:215
2. Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) 2  1  231:218
3. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 2  1  214:208
4. Kauno "Žalgiris" 2  1  217:216
5. Belgrado "Partizan" (Serbija) 1  2  188:208
6. Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija) 0  3  217:236   

B grupė -

Romos "Virtus" - Madrido "Real" 56:74

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 2  1  236:205
2. Madrido "Real" (Ispanija) 2  1  208:194
3. Romos "Virtus" (Italija) 2  1  203:194
4. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 2  1  217:213
5. Malagos "Unicaja" (Ispanija) 1  2  206:234
6. Šarlerua "Spirou" (Belgija) 0  3  197:227   
Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių komandas.

Šiame straipsnyje: ULEB Eurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių