Disko metikui A.Gudžiui – pasaulio čempionato auksas

Andrius Gudžius tapo pirmuoju pasaulio jaunimo čempionu per visą Lietuvos lengvosios atletikos istoriją.

Kanados mieste Monktone vykstančiose planetos pirmenybėse trenerio Vaclovo Kidyko auklėtinis kaunietis A.Gudžius laimėjo disko metimo varžybas, nusviedęs 1,75 kg sveriantį įrankį 63 m 78 cm.

Antrąją vietą užėmė rumunas Andrejus Gagas – 61 m 85 cm. Bronzos medalį iškovojo australas Julianas Wruckas – 61 m 09 cm. Pasaulio rekordo (70 m 13 cm) autorius ukrainietis Mykyta Nesterenka liko ketvirtas – 60 m 54 cm. Kitas Lietuvos disko metikas, taip pat V.Kidyko auklėtinis kaunietis Mažvydas Butkus užėmė 23-iąją vietą – 53 m.

Šiandien finale kovos šuolininkė į aukštį vilnietė Airinė Palšytė. Ji kvalifikacinėse varžybose iššoko 1 m 81 cm ir užėmė 2-ąją vietą. Tokį pat rezultatą pasiekė dar devynios lengvaatletės.

Šiame straipsnyje: GudžiusKidykas