Didžiojo trejeto sėkmingas žaidimas priartino „Heat“ prie finalo

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse Žydrūno Ilgausko atstovaujama Majamio "Heat" ekipa svečiuose 98:90 (28:31, 20:22, 19:20, 17:13; 12:4) po pratęsimo nugalėjo Bostono "Celtics" krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 48 sekundėms LeBronas Jamesas dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį (86:84), tačiau netrukus Paulas Pierce'as atsakė tuo pačius - 86:86. Svečiai turėjo galimybę persverti rezultatą savo naudai, tačiau jų ataka baigėsi klaida. Šeimininkams taip pat buvo šansas išplėšti pergalę, bet P.Pierce'o metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

"Heat" komanda pratęsimą pradėjo laimėdama atkarpą 6:0 (92:86), po kurio varžovai atsitiesti nebesugebėjo.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai) ir sykį prasižengė.

"Celtics": P.Pierce‘as 27 (8 atk. kam.), Ray‘us Allenas 17, Rajonas Rondo ir Delonte Westas po 10.

"Heat": L.Jamesas 35 taškai (14 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 28 (9 atk. kam.), Chrisas Boshas 20 (12 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Žydrūnas IlgauskasHeatCeltics