Devintoji J. Kazlausko treniruojamo klubo pergalė ULEB Eurolygoje

Devintąją pergalę iš eilės ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Jono Kazlausko treniruojamas Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku ir Darjušu Lavrinovičiumi.

Trečiadienį pirmosiose devintojo turo rungtynėse B grupės turnyro lyderiai CSKA krepšininkai namuose 91:75 (26:24, 21:25, 28:14, 16:12) nugalėjo trečiąją nesėkmę patyrusią tačiau antrąją vietą išsaugojusią Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komandą.

R. Šiškausko indėlis į pergalę - 10 taškų, 3 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei 4 pražangos. Per 25 minutes (24:53) jis pataikė 2 tritaškius iš 4 bei 2 dvitaškius iš 5.

D. Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 3 taškais ir 4 atkovotais kamuoliais. Puolėjas iš Lietuvos per 11 su puse minutės (11:25) prametė visus 3 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 2, realizavo 1 baudos metimą iš 2 bei prasižengė 4 kartus.

17 taškų nugalėtojams pelnė Nenadas Krstičius, po 16 - Aleksejus Švedas ir Viktoras Chriapa.

Š. Jasikevičius pralaimėjusiems pelnė 4 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius suklydo. Per 9 minutes (9:04) jis pataikė 2 dvitaškius iš 3.

17 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Ianas Vougioukas, 11 - Stevenas Smithas, 9 - Nickas Calathesas.

Kitose trečiadienio rungtynėse B grupėje „KK Zagreb“ (Kroatija) klubas priima Malagos „Unicaja“ (Ispanija) ekipą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                    9  0  779:646
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)         6  3  763:673
3. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)     3  5  639:641
4. Malagos "Unicaja" (Ispanija)             3  5  626:650
5. Kauno "Žalgiris"                         2  6  594:668
6. "KK Zagreb" (Kroatija)                   2  6  575:698

Į kitą varžybų etapą - TOP 16 turnyrą - pateks keturios geriausios grupės komandos.

Šiame straipsnyje: EurolygaCSKA