„Devils“ varžovus konferencijos finale sužinos po septintųjų rungtynių

Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Vašingtono „Capitals“ klubas trečiadienį namuose 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) įveikė Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Lemiamas - septintąsias - rungtynes komandos šeštadienį žais Niujorke, o nugalėtojo konferencijos finale laukia Naujojo Džersio „Devils“ ekipa su Dainiumi Zubrumi.

Pirmąsias pusfinalio serijos rungtynes savo arenoje „Rangers“ ekipa laimėjo 3:1 (0:0, 1:1, 2:0), o antrąjį mačą pralaimėjo 2:3 (1:2, 0:0, 1:1). Trečiajame mače išvykoje Niujorko ekipa varžovus privertė pasiduoti po trijų pratęsimų - 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0), tačiau ketvirtąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 2:3 (0:1, 2:1, 0:1). Penktajame pusfinalio mače „Rangers“ ledo ritulininkai namuose po pratęsimo Vašingtono komandą nugalėjo minimalia persvara - 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0).

Trečiadienio rungtynėse įvarčius arenos šeimininkams pelnė Aleksandras Ovečkinas (1:28) bei Jasonas Chimera (30:59), vienintelį svečiams - Marianas Gaborikas (59:09).

Tai buvo 30-asis A. Ovečkino įvartis Stenlio taurės atkrintamosiose varžybose per visą karjerą ir pagal šį rodiklį rusas pasivijo visų laikų NHL čempionatų rekordininkas Peterį Bondrą.

„Capitals“ vartininkas Bradenas Holtby'is atrėmė 30 varžovų metimų iš 31.