„Deimantinė lyga“ pažėrė aukštų rezultatų

Šanchajuje (Kinija) surengtose lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ varžybose pasiekti šeši geriausi šio sezono rezultatai pasaulyje.

Antrajame Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų serijos turnyre pasižymėjo rutulio stūmikė Nedežda Ostapčiuk (Baltarusija) – 20 m 70 cm bei bėgikai: 110 m su barjerais - Davidas Oliveris (JAV) 12,99 sek., 400 m su barjerais – Lashinda Demus (JAV) 53,34 sek., 1500 m - Kiprono Augustinas Choge‘as (Kenija) 3 min. 32,20 sek., 3000 m su kliūtimis – Kena Jerotich Gladys (Kenija) 9 min. 16,82 sek. ir 5000 m – Sentayeha Ejigu (Etiopija) 14 min. 30,96 sek.

Disko metikų varžybas laimėjo vengras Zoltanas Kovago – 69 m 69 cm. Antrąją vietą užėmė vokietis Robertas Hartingas – 68 m 69 cm, trečiojoje pozicijoje liko lenkas Piotras Malachowskis – 68 m 66 cm. Olimpinis čempionas estas Gerdas Kanteris užėmė 4-ąją vietą – 68 m 61 cm.

Vyrų 200 m bėgimą laimėjo pasaulio rekordininkas Usainas Boltas (Jamaika) – 19,76 sek., finiše aplenkęs amerikiečius Angelo Taylorą – 20,34 sek. ir Ryaną Bailey – 20,43 sek.

Šiame straipsnyje: BoltasiaafDeimantinė lyga