D.Draudvilai sutrukdė trauma

Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato vyrų septynkovės varžybose 14-ą vietą su 5073 tšk. užėmė Darius Draudvila.

Lietuvos daugiakovininko rezultatai: 60 m bėgimas – 6,90 sek. (2-a vieta), šuoliai į tolį – 7,40 m (6-a vieta), rutulio stūmimas – 15,08 m (5-a vieta), 60 m barjerinis bėgimas – 8,04 sek. (5-a vieta), šuoliai į aukštį – 1,97 m (9-a vieta), šuoliai su kartimi – 4,30 m (14-a vieta).

Prieš paskutinę rungtį – 1000 m bėgimą – lietuvis tarp 15 daugiakovininkų su 5073 tšk. bendroje įskaitoje buvo dešimtas, tačiau dėl šuolių su kartimi sektoriuje patirtos kojos traumos bėgimo varžybų nebaigė.

Aukso medalį iškovojo baltarusis Andrejus Kravčenka – 6282 tšk.,  sidabro apdovanojimas įteiktas prancūzui Nadirui El Fassi – 6237 tšk., bronzą pelnė Atėnų olimpiados ir 2007-ųjų pasaulio čempionas čekas Romanas Šebrlė – 6178 tšk.

Šiame straipsnyje: DraudvilaLengvojiatletika