D.Bowlesas - naudingiausias BBL mėnesio žaidėjas

Naudingiausiu Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono spalio mėnesio krepšininku pripažintas "Šiaulių" klubo vidurio puolėjas 22-jų metų amerikietis Denzelis Bowlesas.

Per ketverias mėnesio rungtynes, kuriose „Šiaulių“ klubas iškovojo keturias pergales, D. Bowlesas pelnė vidutiniškai po 19,8 taško, po krepšiais atkovojo po 7 kamuolius, o jo naudingumo vidurkis siekė 23,5 balo.

Spalio 14 dieną amerikietis rungtynėse su Liepojos „Lauvas“ ekipa ketvirtajame kėlinyje į varžovų krepšį įmetė 14 taškų ir padėjo iškovoti pergalę rezultatu 75:68.

Naudingiausiu „Iššūkio taurės“ (Challenge Cup) turnyro spalio mėnesio žaidėju pripažintas 20-metis Panevėžio „Techaso“ krepšininkas Osvaldas Matulionis.

Jis per trejas pergalingas klubo rungtynes spalio mėnesį vidutiniškai pelnė po 17 taškų, po krepšiais atkovojo po 7 kamuolius ir rinko vidutiniškai po 20,3 naudingumo balo.

Spalio 15-ąją rungtynėse su „Valmiera“, kurias „Techasas“ po pratęsimo laimėjo 75:74, be keitimų visas 45 minutes žaidęs O. Matulionis surinko dvigubą dublį - 15 taškų ir 12 po krepšiais atkovotų kamuolių.