D.Beckhamo debiutas pažymėtas PSG pergale (rezultatai)

Prancūzijoje buvo sužaisti likę XXVI turo „Ligue 1“ mačai. Šio turo centrinė dvikova vyko Paryžiuje, kur vietos „Saint-Germain“ priėmė Marselio „Olympique“ klubą. Šiose rungtynėse PSG gretose debiutavo Davidas Beckhamas, kuris prisidėjo prie savo komandos pergalės rezultatu 2-0.

Jau antrą mačo minutę Zlatanas Ibrahimovičius atliko puikų perdavimą Ezequieliui Lavezzi, bet argentinietis iš arti pataikė į virpstą.

11 minutę Paryžiaus klubas išsiveržė į priekį. Po Lucaso Moura smūgio, kamuolys atsimušė į Joey Bartoną ir Nicolasą N‘Koulou bei įskriejo į vartus. Įvartis buvo įskaitytas būtent „Marseille“ gynėjui N.N‘Kolou.

Visgi „Marseille“ klubas nepasidavė ir turėjo gerų progų ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai, tačiau PSG vartininkas Salvatore Sirigu sužaidė puikiai. Iš pradžių vartininkas atlaikė Fouedo Kadiro smūgį, o vėliau atrėmė tolimą Mathieu Valbuena baudos smūgį.

Įpusėjus antram kėliniui Marselio miesto komandos puolėjas Andre Ayew turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet S.Sirigu dar kartą sužaidė nuostabiai.

76 minutę PSG klube pagaliau debiutavo D.Beckhamas, kuris aikštėje pakeitė J.Pastore. Anglas puikiai įsiliejo į naująją komandą ir svariai prisidėjo prie antrojo komandos įvarčio. Jau per pridėtą teisėjo laiką D.Beckhamas atliko puikų perdavimą Jeremy Menezui, kuris iš krašto perdavė kamuolį link vartų, o ten buvęs Zlatanas Ibrahimovičius įtvirtino PSG komandos pergalę.

Po šios pergalės PSG su 54 taškais toliau išlieka pirmoje vietoje, o „Marseille“ turi aštuoniais taškais mažiau ir užima trečią vietą.