D. Zubrus įmušė pirmą įvartį NHL čempionate (rezultatai)

Pirmą įvartį šio sezono NHL lygoje pelnęs Dainius Zubrus padėjo Naujojo Džersio „Devils“ (7 tšk.) ledo ritulininkams išplėšti pratęsimą, tačiau jo metu 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ (6) klubas.

34-erių lietuvis pasižymėjo trečiojo kėlinio pabaigoje (53:02), o rezultatas po jo taiklaus smūgio tapo lygus (3:3).

Iš viso 18 minučių žaidęs puolėjas buvo itin aktyvus – į varžovų vartus metė tris kartus ir išvengė baudos minučių. Šį sezoną per ketverias rungtynes D.Zubrus yra pelnęs įvartį ir atlikęs rezultatyvų perdavimą.

Beje, lietuviui perdavimą atlikęs Patrikas Eliašas taip pelnė jau net 900-ąjį tašką per karjerą NHL lygoje.

Nepaisant pralaimėjimo, NHL vicečempionė „Devils“ užima antrą vietą Rytų konferencijoje.