D. Šernas Turkijoje pasižymėjo trečiuoju įvarčiu

Trečiąjį įvartį Turkijos futbolo čempionate įmušė Darvydas Šernas, o dviejų lietuvių „Gaziantepspor“ klubas penktadienį pirmosiose XXIII turo rungtynėse namuose 2:1 (1:1) įveikė ketvirtojoje pozicijoje esančią „Bursaspor“ (34 tšk.) ekipą ir, iškovojęs septintąją pergalę, su 28 taškais pakilo į dvyliktąją vietą.

Šeimininkų vartus visą mačą gynė Žydrūnas Karčemarskas.

Iki 87 minutės rungtyniavęs Darvydas Šernas 27-ą minutę įmušė pirmąjį susitikimo įvartį, o 79-ą minutę buvo įspėtas.

39-ą minutę Pablo Batala išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje pergalingą įvartį į svečių vartus įmušė Cenko Tosunas (78 min. iš 11 m baudinio).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja šalies čempionas Stambulo „Galatasaray“ (43 tšk.) klubas, lenkiantis Stambulo „Fenerbahce“ (37 tšk.) vienuolikę bei Stambulo „Bešiktaš“ (36 taškai) futbolininkus.