D. Motiejūno klubas - ties prarajos riba

Kevinas Durantas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose ir jo vedama Oklahomos „Thunder“ atsidūrė per žingsnį nuo kito etapo.

Scotto Brookso auklėtiniai svečiuose 104:101 (39:19, 27:30, 14:27, 24:25) palaužė Hiustono „Rockets“ krepšininkus.

NBA vicečempionė serijoje pirmauja 3–0 ir kitas mačas taip pat bus žaidžiamas Hiustone.

Donatas Motiejūnas šeimininkų gretose aikštėje nepasirodė. „Thunder“ ekipai nepadėjo iki sezono pabaigos nežaisiantis Russellas Westbrookas.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Serge Ibaka taškų „Rockets“ deficitas siekė 19 taškų, bet šeimininkai nuleisti rankų neketino. Jie perėmė iniciatyvą ir iki mačo pabaigos likus žaisti keturias minutes Carlosas Delfino persvėrė rezultatą (94:93).

Likus žaisti 45 sekundes „Rockets“ priekyje buvo dviem taškais. Visgi tada tritaškį pataikė K.Durantas, kiek vėliau dvi baudas realizavo Derekas Fisheris ir „Thunder“ buvo priekyje 102:99.

Vėliau komandos apsikeitė po rezultatyvia ataka ir „Rockets“ buvo likusios 8 sekundės, bet per jas tritaškio išmesti ir išplėšti pratęsimą šeimininkai nespėjo.

Oklahomos ekipa laimėjo nepaisant to, jog krepšį atakavo 38 proc. taiklumu bei atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (14:23).

„Thunder“: Kevinas Durantas 41 (9/21 dvit., 4/9 trit., 11/13 baud., 14 atk. kam.), Serge Ibaka 17 (11 atk. kam.), Reggie Jacksonas 14, Kevinas Martinas 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (7/14 dvit., 2/8 trit., 10/15 baud.), Chandleris Parsonsas 21 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Francisco Garcia 18, Carlosas Delfino 11, Patrickas Beverley 6.