D-Mo klubo pralaimėjimas nubloškė „Rockets“ į 8 konferencijos vietą

Dramatišką pralaimėjimą paskutinėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Donato Motiejūno Hjustono „Rockets“ ekipa (45/37), kuri svečiuose 95:99 (24:21, 26:23, 21:22, 19:24, 5:9) po pratęsimo turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ (45/37) pranašumą.

Pagrindinio laiko pabaigoje „Rockets“ klubą išgelbėjo Chandleris Parsonsas, paskutinę sekundę rezultatą išlyginęs tolimu metimu (90:90). Vis dėlto pratęsime Hjustono komanda atrodė blankokai.

Beje, ši nesėkmė nubloškė „Rockets“ į aštuntą Vakarų konferencijos vietą, o „Lakers“ atsidūrė laipteliu aukščiau. D.Motiejūno ekipa pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su Oklahomos „Thunder“, „Lakers“ – su „Spurs“.

Lietuvis susitikime su „Lakers“ ant parketo nepasirodė.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas (8 atk. kam.) pelnė 30, Ch.Parsonsas – 23, Jeremy Linas (8 rez. perd.) – 12 taškų.

Nugalėtojams Steve‘as Blake‘as (7 atk. kam., 7 rez. perd.) surinko 24, Pau Gasolis (20 atk. kam., 11 rez. perd.) – 17, Dwightas Howardas (18 atk. kam.) ir Antawnas Jamisonas – po 16, Metta World Peace – 12 taškų.