D-Mo klubas NBA atkrintamąsias pradėjo triuškinančia nesėkme

Hiustono „Rockets“ su Donatu Motiejūnu varžovams pirmosiose Vakarų konferencijos atkrintamųjų rungtynėse problemų nesukėlė.

Kevino McHale‘o auklėtiniai svečiuose 91:120 (19:26, 28:34, 19:29, 25:31) nepasipriešino Oklahomos „Thunder“ ekipai.

Serijoje iki keturių pergalę „Rockets“ atsilieka 0–1 ir kitos rungtynės taip pat bus žaidžiamos Oklahomoje.

Hiustono klubas nei karto nepirmavo ir rungtynes pradėjo pralaimėdamas atkarpą 2–13.

Antrajame kėlinyje svečiai buvo priartėję iki dviejų taškų (44:46), tačiau ketvirčio pabaigą pralaimėjo 3–14 ir atitrūkusi „Thunder“ komanda vėliau atgal nebesižvalgė.

„Rockets“ komanda pataikė 36 proc. savo metimų, o „Thunder“ – 53 proc.

Atkrintamosiose debiutavęs D.Motiejūnas aikštėje pasirodė ketvirtajame kėlinyje, kada mačo baigtis buvo aiški.

Lietuvis per 5 minutes pelnė 5 taškus (2/2 dvit., 1/1 baud.) ir atkovojo kamuolį.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 20 (5/13 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud.), Patrickas Beverley 11, Carlosas Delfino 10, Chandleris Parsonsas ir Omeras Ašikas po 9, Francisco Garcia 8.

„Thunder“: Kevinas Durantas 24 (6/10 dvit., 1/5 trit., 9/9 baud.), Russellas Westbrookas 19 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Serge Ibaka 17, Kevinas Martinas 16, Derekas Fisheris ir Reggie Jacksonas po 9.