D. Lavrinovičius: ir aš, ir brolis dar tikime Kalėdų seneliu

Kauno "Žalgirio" aukštaūgis Darjušas Lavrinovičius dar niekada tiek daug nekalbėjo apie šventines tradicijas ar grožio procedūras, kurias turėtų atlikti vyrai.

D.Lavrinovičius "Žalgirio radijui" nuoširdžiai papasakojo apie tai, kuriam komandos draugui būtų sunkiausia išrinkti dovaną ir ko pats norėtų paprašyti Kalėdų senelio.

- Artėjant šv. Kalėdoms mieste labai anksti prasideda jų laukimas ir šventinis šurmulys. Ką jums reiškia ši šventė?

- Man tai – viena geriausių švenčių. Susirenka visi giminės, visa šeima, visų labai gera nuotaika, vieni kitus sveikina ir visi būna patenkinti.  Mes susirenkame pas senelę, tik gaila, kad kasmet vis mažiau ir mažiau mūsų būna, nes tai anūkai kur išvažiuoja, tai dar kas nors...  Bet apie trisdešimt žmonių dažniausiai susirenka.

- Ar sunku šeimai išrinkti dovanas?

- Oi kaip sunku... Nes ir to laiko nelabai yra ieškoti... Visko, ko šeimai reikia, jie ir patys gali nusipirkti. Aišku, vaikams lengviau išrinkti, bet žmonai tai jau sunku. Tokių dovanų kaip kvepalai nebesinori dovanoti, norisi, kažką originaliau. Bet pats tai norėčiau paprašyti, kad Kalėdų senelis šiemet man atneštų daug sveikatos. Ne tik man, bet ir visai mano šeimai, o materialius dalykus jau kaip nors patys sau pasidovanosime.

- O ar vaikai ir jūs su broliu dar tikite Kalėdų seneliu?

- Vyresnysis sūnus, kuriam sausio  1 d. bus septyneri metai, jau gal nelabai betiki. Dar tik vis bandome įtikinti, kad viskas čia gerai. Bet mes su broliu tai be abejonės tikime! Čia toks personažas, kuris dar iš vaikystės mums likęs... ir todėl norisi tikėti, kad jis egzistuoja. Juk jis susijęs su pačia mėgstamiausia mano švente, tai būtų liūdna netikėti.

- Vaikystėje netekdavo peštis su broliu dėl dovanų?

- Kad ne. Nes visad mums būdavo paskirtos dovanos su užrašais – Darjušui ir Kšištofui. Mes tokie žmonės, kad jau jeigu gavome, tai vadinasi gavome ir nežiūrime kieno geresnė dovana. Niekada nepavydėdavome vienas kitam. Dažniausiai tokias pat dovanas gaudavome, gal tik spalvos skirdavosi. Mes niekad nebuvome lepūs vaikai – kaip yra, vadinasi, taip ir turi būti. Suprasdavome, kad ne visi gali brangias dovanas padovanoti. Niekad nesumenkindavome dovanų, džiaugdavomės tuo, kas yra.

- O ar jūsų sūneliai neprašo padovanoti sesutės?

- (Juokiasi) Net nežinau. Gal prieš metus ir prašydavo. Bet dabar jau ir mes mažiau kalbame, tai ir jie apie sesutę jau nebekalba.

- Kokių tradicijų yra „Žalgirio“ komandoje švenčiant šv. Kalėdas?

- Aš pastaruosius sezonus žaidžiau tokiose šalyse kaip Turkija, Rusija, kur Naujieji metai yra pagrindinė šventė. O „Žalgiryje“ šiemet dar nežinau, kol kas dar niekas nieko nesakė man. Bet būtų visai smagu keistis dovanomis tarp komandos draugų. Kam būtų lengviausia dovanoti – nežinau, bet sunkiausia – tai Robertui Javtokui. Nes jis labai mėgsta naujoves, jam patinka geri dalykai, tai būtų sunku išrinkti tai, kas jam patiktų. Gal negalima būtų pasakyti, kad jis toks išrankus, bet jis – žmogus, pas kurį viskas turi būti geriausia.

- Jūsų žmona turi grožio saloną, tad ar tenka jame lankytis? Ir apskritai, ką manote apie grožio procedūras, tokias kaip pedikiūrai, manikiūrai vyrams?

- Salone lankausi ir masažus ten darausi, ir į kirpyklą užsuku, ir į kokias veido procedūras. Jūsų minėtų procedūrų nė karto nesidariau, bet tikrai nesu prieš tokius dalykus, nes ar vyras ar moteris, vis tiek save prižiūrėti turi. Tad, jeigu tik yra laiko, galimybių ir žmogus nori vaikščioti švarus, tai kodėl gi ne?

- O jeigu reikėtų pačiam padaryti šukuoseną žmonai, ar galėtumėte?

- (Juokiasi) Tai aišku padaryčiau. Tik nežinau, ar ji būtų patenkinta, nes dar nei karto nedaręs, bet tikrai galėčiau pabandyti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių