D grupė: intrigą grupėje atkūrė serbai

Vokietijos futbolininkai beveik valandą su serbais kovojo dešimtyje ir turėjo pripažinti jų pranašumą.

Serbijos futbolininkai nugalėjo Vokietiją 1:0 ir įsirašė pirmąją pergalę į D grupės turnyro lentelę. Vokiečiai patyrė pirmą nesėkmę.

Svarbiausi rungtynių įvykiai prasidėjo 37 min., kai už antrą geltoną kortelę aikštę buvo priverstas palikti vokiečių puolėjas Miroslavas Klose. Praėjus minutei pirmąjį įvartį serbams pelnė M.Jovanovičius.

Antrajame kėlinyje vokiečiai spaudė varžovus ir turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, tačiau smūgiai nebuvo tikslūs. Negana to, 60 min. Lukas Podolskis nerealizavo 11 m baudinio – nestipraus smūgio kryptį atspėjo vartininkas V.Stojkovičius ir sugavo kamuolį. Virpstas nuo antrojo įvarčio kartą išgelbėjo ir Vokietijos vartus.

Šeštadienį D grupės antrojo turo mačą žais Ganos ir Australijos rinktinės. Gana savo sąskaitoje jau turi pergalę prieš serbus, o australų taškų kraitis tuščias – pirmajame ture juos 4:0 sutriuškino vokiečiai.

Vokietija – Serbija 0:1 (0:1). Port Elizabetas. Įvarčiai: M.Jovanovičius (38 min.). Įspėjimai: Khedira (22 min.), M.Klose (12, 37), Ph.Lammas (32), B.Schweinsteigeris (73)/B.Ivanovičius (18), A.Kolarovas (19), N.Subotičius (56), N.Vidičius (59). Raudona kortelė: M.Klose (37). Geriausiu mačo žaidėju išrinktas V.Stojkovičius.

Šiame straipsnyje: pasaulio futbolo čempionatas