D. Beckhamo ir Z. Ibrahimovičiaus duetas PSG atvedė į taurės pusfinalį

Prancūzijoje sužaisti keturi Prancūzijos taurės („Coupe de France“) aštuntfinalio mačai. Įdomiausia vakaro dvikova vyko Paryžiuje, kurie vietos „Saint-Germain“ priėmė Marselio „Olympique“ klubą. PSG klubas savoje aikštėje antrą kartą per kelias dienas įveikė „Marseille“ klubą ir juos nugalėjo rezultatu 2-0.

„Ligue 1“ čempionate šios dvi komandos savaitgalį jau buvo susitikusios ir tada pergalę šventė PSG klubas. Prancūzijos taurėje PSG ir vėl šventė pergalę.

Davidas Beckhamas šiame mače pakeitė suspenduotą Marco Veratti ir anglas vėl žaidė puikiai. Visgi PSG klubą į pergalę vedė švedas Zlatanas Ibrahimovičius.

Puolėjas savo klubą į priekį išvedė 34 minutę, o 64 minutę Z.Ibrahimovičius realizavo ir vienuolikos metrų baudinį, taip padidindamas PSG persvarą.

Iki mačo pabaigos „Marseille“ taip ir neįmušė įvarčio ir į ketvirtfinalį pateko PSG klubas. Prie Paryžiaus klubo taip pat prisijungė „Lorient“, „Bordeuax“ ir „Nancy“ klubai.

Paryžiaus „Saint-Germain“ 2 – 0 Marselio „Olympique“

• 34‘ [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič
  • 64‘ [2 – 0] Zlatan Ibrahimovič (11 m)

„Lorient“ 3 – 0 „Brest“

• 64‘ [1 – 0] Bruno Ecuele Manga
  • 70‘ [2 – 0] Jeremie Aliadiere
  • 90‘ [3 – 0] Jeremie Aliadiere

„Raon L‘Etape“ 2 – 2 „Bordeaux“ (po vienuolikos metrų baudinių: 3-5)