„Chimki“ įveikė „Lietuvos rytą“ 80:62

Pralaimėjimą VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalyje patyrė Vilniaus „Lietuvos rytas“, svečiuose 62:80 (22:24, 13:24, 13:10, 14:22) nusileidęs Maskvos srities „Chimki“ klubui. Rusų ekipa išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą, o trečiosios tarpusavio rungtynės bus žaidžiamos rytoj, 19.30 val. Lietuvos laiku.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą rezultatu 82:71 laimėjo „Lietuvos rytas“.

Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (6:6). S.Moniai pelnius 4 taškus iš eilės šeimininkai išsiveržė į priekį (9:12). M.Katelynas tritaškiu rezultatą išlygino. J.Adrienui pasinaudojus A.Jomanto klaida „Chimki“ įgijo 2 taškų persvarą, kuri išliko sužaidus pirmąsias dešimt minučių - 22:24.

E.Vialtsevui pelnius dvitaškį iš po krepšio „Chimki“ atitrūko 6 taškais (28:34). M.Gelabale'iui įdėjus į krepšį su pražanga vilniečių atsilikimas šoktelėjo iki vienuolikos (30:41). S.Moniai pataikius dar vieną tritaškį „Chimki“ pirmavo 15 taškų persvara (31:46). Prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 13 taškų - 35:48.

Po pertraukos R.Seibutis trimis baudų metimais sumažino deficitą iki dešimties (38:48). Analogiškai ties tritaškiu prasižengė ir T.Kelatis, o J.Valančiūnas sumenkino rusų persvarą iki 5 taškų (43:48). Visgi „Chimki“ pataikė du tritaškius iš eilės ir po trijų kėlinių atstatė 10 taškų pranašumą - 48:58.

Lemiamame ketvirtyje S.Babrauskas pelnė dvitaškį su pražanga ir leido svečiams vėl priartėti (53:60). Ch.Quinnas atsakė tritaškiu ir skirtumas vėl tapo dviženklis (53:63). T.Kelatis šūviu iš toli jį padidino iki šešiolikos (54:70). „Lietuvos ryto“ deficitas mačo pabaigoje padidėjo iki 18 taškų, o rungtynes nesunkiai rezultatu 80:62 laimėjo rusų klubas.

„Chimki“: J.Adrienas 16 (8/11 dvit., 5 atk. kam.), E.Vialtsevas ir Ch.Quinnas (7 rez. perd.) po 11, S.Monia ir M.Gelabale'is po 10.

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis 13, A.Jomantas 11 (6 atk. kam.), M.Katelynas 9, S.Babrauskas 8, P.Samardžiskis 5.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasChimkiVTB

Jei atvirai

Jei atvirai portretas
Kalbant atvirai, vilniečiai galėjo pralaimėti ir nieko čia gėdingo nėra, bet tik ne tokiu taškų skirtumu.