„Chimki“ iškovojo dar vieną pergalę „Last 16“ etape

Trečiąją pergalę iš eilės antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono Europos taurės (EuroCup) vyrų krepšinio turnyro antrojo etapo - „Last 16“ - varžybose iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, kuriame nebuvo registruotas Marijonas Petravičius.

Antradienį trečiosiose J grupės rungtynėse „Chimki“ krepšininkai savo aikštėje 68:55 (17:11, 19:21, 18:12, 14:11) nugalėjo Donecko „Doneck“ (Ukraina) klubą ir tapo vienvaldžiu grupės lyderiu.

J grupės autsaiderių dvikovoje Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija) komanda namuose 77:60 (22:14, 13:20, 21:14, 21:12) nugalėjo Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) penketuką.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)       3  0  227:183
2. Donecko „Doneck“ (Ukraina)              2  1  222:217
3. Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija)     1  2  199:214
4. Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija)          0  3  215:249

Pirmąją pergalę I grupės mače iškovojo ir į trečią vietą pakilo bei galimybes patekti į ketvirtfinalį išsaugojo Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF (Latvija) klubas su Antanu Kavaliausku, antradienį namuose 78:61 (27:18, 18:20, 16:12, 17:11) nugalėjęs trečiąją nesėkmę patyrusią Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusio A. Kavaliausko sąskaitoje - 23 taškai, 8 po krepšiais atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovo metimas, 4 klaidos ir 3 pražangos. Per 26 minutes (26:36) lietuvis pataikė 11 dvitaškius iš 14 ir vienintelį baudos metimą.

13 taškų nugalėtojams pelnė Dairis Bertanas, 9 - Sandis Valteris.

Svečių gretose išsiskyrė po 14 taškų pelnę Cyrilas Akpomedachas ir Ludovicas Vaty.

I grupės lyderių dvikovoje Valensijos „Basket“ (Ispanija) krepšininkai svečiuose 80:71 (20:12, 25:18, 14:26, 21:15) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusį Nymburko ČEZ (Čekija) penketuką ir, iškovoję trečiąją pergalę, įsitvirtino pirmoje vietoje.

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Valensijos „Basket“ (Ispanija)          3  0  229:183
2. Nymburko ČEZ (Čekija)                   2  1  241:223
3. Rygos VEF (Latvija)                     1  2  208:232
4. Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija)     0  3  186:226

K grupės trečiojo turo susitikimų rezultatai:

Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija) - Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)  68:81
Bandirmos „Banvit“ (Turkija) - Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)  68:61

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)     3  0  226:196
2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)            2  1  216:206
3. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)    1  2  187:197
4. Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija)           0  3  197:227

Po dvi stipriausias grupių komandas pateks į Europos taurės turnyro ketvirtfinalį, o Europos taurės turnyro nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks kelialapis į 2012-2013 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunas

Kaunas portretas
Saunuolis Rimai, taip ir toliau, Kaunas tau linki laimeti Euro Cup!!!
VISI KOMENTARAI 1
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių