„Chelsea“ privertė lyderius pirmąkart pralaimėti

„Manchester City“ ekipos trenerio Roberto Mancini auklėtiniai patyrė pirmą nesėkmę Anglijos „Premier“ lygos sezone. „Miestiečiai“ 15-o turo rungtynėse išvykoje turėjo pripažinti Londono „Chelsea“ komandos pranašumą minimaliu rezultatu 2-1.

Pirmasis šio susitikimo įvartis krito jau 2-ą minutę, kuomet neatleistiną klaidą padarė „mėlynųjų“ gynėjai. Puikiai kamuolį susistabdęs Mario Balotelli pergudravo vartininką Petrą Čechą ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai, 0-1.

Po šio įvarčio svečiai ir toliau nemažino apsukų. Ne vieną progą pasižymėti turėjo Sergio Aguero, tačiau argentiniečiui dažniausiai pritrūkdavo tikslumo. Po nesėkmingų „Man City“ komandos atakų, netikėtai iššovė šeimininkai.

Dešiniajame atakos krašte gynėją Gaelį Clichy suklaidinęs puolėjas Danielis Sturridge‘as atliko idealų perdavimą komandos draugui Rauliui Meirelesui, kuris nedengiamas atstatė rungtynėse pusiausvyrą, 1-1.

Antroje mačo dalyje „Chelsea“ ekipa įgijo kiekybinę persvarą. Rungtynių 58-ą minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas prancūzas Clichy, todėl svečių strategas Mancini buvo priverstas iš sudėties „išimti“ puolėją Aguero, ir vietoj jo į aikštę išleisti gynėją Kolo Toure.

Artėjant susitikimo pabaigai atrodė, kad „City“ komandai vis dėlto pavyks šalies pirmenybėse išlikti nepralaimėjusiai, tačiau 82-ą minutę arbitro paskirtą vienuolikos metrų baudinį realizavęs Frankas Lampardas palaidojo svečių viltis šiose rungtynėse iškovoti bent tašką.

Iki finalinio mačo arbitro švilpuko pabaigos likus žaisti maždaug 10 minučių, treneris Mancini sustiprino savo komandos puolimą, tačiau tai nepadėjo išlyginti rezultato.

„Miestiečiai“ patyrė pirmą nesėkmę šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone, o antroje vietoje esantis „Manchester United“ klubas nuo lyderio sumažino atsilikimą net iki dviejų taškų.

„Chelsea“ 2 – 1 „Manchester City“
2‘ [0 – 1] Mario Balotelli
34‘ [1 – 1] Raul Meireles
82‘ [2 – 1] Frank Lampard (11m.)