„Chelsea“ ir F. Lampardas ant bangos: sutriuškintas „Wigan Athletic“

Namuose žaidusi Londono „Chelsea“ vienuolikė rezultatu 4:1 sutriuškino „Wigan Athletic“ futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė saugai Ramiresas, Edenas Hazardas, Frankas Lampardas ir Marko Marinas.

Išvykoje rungtyniavęs Londono „Arsenal“ rezultatu 1:0 įveikė „Sunderland“ vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį pelnė „kanonierių“ atakų dirigentas Santi Cazorla. Pažymėtina, kad nuo 62 sutikimo minutės Arsene Wengero auklėtiniai žaidė dešimtyje, nes iš aikštės buvo pašalintas krašto gynėjas Carlas Jenkinsonas.

Savų žiūrovų palaikoma „Swansea City“ vienuolikė kiek netikėtai rezultatu 4:1 sutriuškino Londono „Queens Park Rangers“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė atakuojantis saugas Miguelis Michu.

Tuo tarpu „Stoke City“ įveikė „Reading“ ekipą rezultatu 2:1, o „Norwich City“ ir Londono „Fulham“ susitikimas baigėsi be įvarčių.

Paskutiniame vakaro mače „Manchester City“ klubas svečiuose net 1-3 pralaimėjo „Southampton“ klubui. Po šio pralaimėjimo „Man Utd“ turės progą padidinti savo pranašumą iki 12 taškų.

Rezultatai:

Londono „Chelsea“ 4 - 1 „Wigan Athletic“

• 23' [1 - 0] Ramires
  • 56' [2 - 0] E. Hazard
  • 58' [2 - 1] S. Maloney
  • 87' [3 - 1] F. Lampard
  • 90+1' [4 - 1] M. Marin

„Stoke City“ 2 - 1 „Reading“

• 67' [1 - 0] R. Huth
  • 80' [2 - 0] C. Jerome
  • 83' [2 - 1] A. Mariappa

„Sawnsea City“ 4 - 1 Londono „Queens Park Rangers“

• 8' [1 - 0] Michu
  • 18' [2 - 0] A. Rangel
  • 48' [2 - 1] B. Zamora
  • 50' [3 - 1] P. Hernandez
  • 67' [4 - 1] Michu

„Sunderland“ 0 - 1 Londono „Arsenal“

• 36' [0 - 1] S. Cazorla
  • 62' iš aikštės pašalintas C. Jenkinson ("Arsenal")

„Norwich City“ 0 - 0 Londono „Fulham“

„Southampton“ 3 - 1 „Manchester City“

• 7‘ [1 – 0] Jason Puncheon
  • 22‘ [2 – 0] Steven Davis
  • 39‘ [2 – 1] Edin Džeko
  • 48‘ [3 – 1] Gareth Barry