Čempionų titulą ginantys „Bruins“ serijoje išsiveržė į priekį

Trečiosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Stenlio taurės savininkas Bostono „Bruins“ klubas pirmadienį svečiuose 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) nugalėjo Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą savo arenoje „Bruins“ komanda laimėjo po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0), o antrąsias rungtynes pralaimėjo po dviejų pratęsimų - 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1).

Pirmadienį įvarčiais arenos šeimininkų gretose pasižymėjo Richas Peverley'is (20:35), Danielis Paille'as (29:38), Brianas Rolstonas (41:02) bei Zdeno Chara (58:07).

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Aleksandras Siominas (16:00), Aleksandras Ovečkinas (20:48) ir Brooksas Laichas (54:00).

Kitose pirmadienio NHL atkrintamosiose rungtynėse sėkmė taip pat lydėjo svečius: