Čempionų lygos Įvarčių fiestoje - „Galatasaray“ triumfas

Čempionų lygos susitikime tarp Gelzenkircehno „Schalke“ ir Stambulo „Galatasaray“ buvo užfiksuota tikra įvarčių fiesta. Mačas baigėsi turkų pergale rezultatu 3-2, kurie bendru rezultatu 4-2 iškovojo teisę žaisti Čempionų lygos ketvirtfinalyje.

Rungtynes aktyviau pradėję aikštės šeimininkai pirmieji į priekį įsiveržė po 17 minutę pelnyto Romano Neustadterio įvarčio.

Turkai nenuleido rankų ir pradėjo spausti „Schalke“ futbolininkus. Svečių pastangos buvo vainikuotos 37 susitikimo minutę, kuomet kamuolį į vokiečių vartus pasiuntė saugas Hamitas Altinpopas.

Vos už penkių minučių „Galatasaray“ atakų lyderis Burakas Yilmazas dar kartą nuginklavo „Schalke“ vartininką.

Antrajame kėlinyje rungtynių drama tęsėsi. 63 minutę rezultatą išlygino „Schalke“ saugas Michelis Bastosas.

Paskutinę pridėto laiko minutę turkų ekipos žaidėjas Umutas Bulutas pasiuntė kamuolį į aikštės šeimininkų vartus ir kartu su komanda tęs kovas stipriausiame Europos turnyre.

Čempionų lygos ketvirtfinalių etapo burtų traukimo ceremonija įvyks kovo 15 d.

• Gelzenkircheno „Schalke“ 2 – 3 Stambulo „Galatasaray“
  • (bendras rezultatas: 3 – 4)
  • 17' [1 - 0] Roman Neustadter
  • 37' [1 - 1] Hamit Altinpop
  • 42' [1 - 2] Burak Yilmaz
  • 63' [2 - 2] Michel Bastos
  • 90+4 [2 - 3] Umut Bulut