Iš Čempionų lygos išmestas „Milan“ savo jėgą demonstruoja Italijoje

Įtikinimą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo „Milan“ futbolininkai mače prieš lygos autsaiderius „Palermo“.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė praėjusį sausį madų sostinės ekipos gretas sustiprinęs puolėjas Mario Balotelli. Tai buvo septintasis puolėjo įvartis per 6 Italijos pirmenybių mačus.

Sunkią pergalę namuose iškovojo „Napoli“ ekipą rezultatu 3-2 įveikusi Bergamo „Atalanta“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Edinsonas Cavani bei bei likus žaisti 9 minutėms iki mačo pabaigos Goranas Pandevas įmušė pergalingą įvartį į varžovų vartus.

Tikras trileris buvo užfiksuotas ir Florencijos „Fiorentina“ bei dėl išlikimo lygoje kovojančios „Genoa“ vienuolikės, kuris baigėsi Vinceno Montellos auklėtinių pergale rezultatu 3-2.

Likus kiek mažiau ne 20 minučių iki susitikimo pabaigos nesėkmingai gynyboje sužaidęs Genujos ekipos gynėjas Mattia Cassani įsimušė į savus vartus.

Vakare įvykusiose rungtynėse pergales šventė „Roma“ ir „Torino“ klubai. Italijos sostinės ekipa 2-0 nugalėjo „Parma“ ekipą, o Turino miesto klubas 1-0 palaužė Romos „Lazio“ ekipą, kuri nuo 16 minutės žaidė dešimt prieš vienuolika.

„Milan“ 2 – 0 „Palermo“

• 9' [1 - 0] Mario Balotelli (11 m. baudinys)
  • 66' [2 - 0] Mario Balotelli

Florencijos „Fiorentina“ 3 – 2 „Genoa“

• 33' [1 - 0] Alberto Aquilani
  • 59' [1 - 1] Daniele Portanova
  • 62' [2 - 1] Juan Cuadrado
  • 69' [2 - 2] Luca Antonelli
  • 75' iš aikštės pašalintas Andrea Bertolacci („Genoa“)
  • 77' [3 - 2] Mattia Cassani (į savus vartus)

„Napoli“ 3 – 2 Bergamo „Atalanta“

• 4' [1 - 0] Edinson Cavani (11 m. baudinys)
  • 31' [1 - 1] Paolo Cannavaro (į savus vartus)
  • 65' [2 - 1] Edinson Cavani
  • 73' [2 - 2] German Denis
  • 81' [3 - 2] Goran Pandev

„Pescara“ 0 – 2 Veronos „Chievo“

• 88' [0 - 1] Adrian Marius Stoian
  • 90+2' [0 - 2] Cyril Thereau

„Siena“ 0 – 0 „Cagliari“

„Roma“ 2 – 0 „Parma“