Čempionų lygos ambicijų turintis „Lazio“ sutriuškintas autsaiderių

sužaistos XXV Italijos „Serie A“ turo rungtynės, kuriose mačo favoritu laikytas Romos „Lazio“ rezultatu 3:0 pralaimėjo savo sirgalių palaikomai „Siena“ ekipai.

Į „Artemio Franchi“ stadiono aikštę Vladimiro Petkovičiaus auklėtiniai išbėgo nesusikaupę ir netruko už tai sumokėti.

Jau šeštą susitikimo minutę aikštės šeimininkų puolėjas Innocentas Emeghara pasinaudojęs varžovų klaida išvedė savo komandą į priekį. Dar po 17 minučių „Siena“ saugas Alessandro Rosina pasiuntė dar vieną kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Po pertraukos Romos ekipos žaidimas nepagerėjo. 61 susitikimo minutę I.Emegharą po dar vienos varžovų gynėjų klaidos nuginklavo svečių vartininką Federico Marchetti.

Mačo pabaigoje „ereliai“ pradėjo žaisti kiek tiksliau ir sukūrė keletą pavojingų atakų, tačiau nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui skaičiai „Artemio Franchi“ švieslentėje nepasikeitė.

Dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantis „Lazio“ su 44 taškais užimą ketvirtą vietą „Serie A“ turnyrinėje lentelėje bei dėl prastesnio įvarčio santykio nusileidžia laipteliu aukščiau stovinčiai „Milan“ ekipai.

Primename, kad trečią vietą Italijos čempionate užėmusi komanda negauna tiesioginio kelialapio į Čempionų lygą, o turi pereiti kvalifikacinį etapą.

„Siena“ 3 - 0 Romos „Lazio“

• 6' [1 - 0] I. Emeghara
  • 23' [2 - 0] A. Rosina
  • 61' [3 - 0] I. Emeghara

Šiame straipsnyje: LazioSeria AItalija