Čempionų Lyga: „Realas“ pamokė Liono „Olympique“

Vakar sužaistos aštuonerios UEFA Čempionų lygos aštuntojo turo rungtynės. Daugumoje iš jų pergales šventė favoritai.

Madride vietos „Real“ futbolininkai sutriuškino Liono „Olympique“ komandą rezultatu 4:0. „Realui“ įvarčius pelnė: Karimas Benzema (19 minutę), Sami Khedira (47 min.) ir Sergio Ramosas (81 min.). Vienas įvartis įrašytas varžovų vartininkui Hugo Lloris (55 min.). Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovoję madridiečiai įsitvirtino D grupės viršūnėje.

Kitose šios grupės varžybose pirmąją pergalę rezultatu 2:0 iškovojo Amsterdamo „Ajax“. Zagrebe įvarčius į „Dinamo“ vartus mušė Derkas Boerrigteras (49 min.) ir Christianas Eriksenas (90 min.). Po šios pergalės „Ajax“ pakilo į antrąją vietą grupėje ir turi tiek pat taškų, kiek ir „Olympique“ (4 tšk.).

A grupės lyderis Miuncheno „Bayern“ prarado pirmuosius taškus Neapolyje. Lygiosios 1:1 buvo pasiektos po to, kai „Bayern“ žaidėjas Tonis Kroosas pelnė įvartį antrąją rungtynių minutę, o jo komandos draugas įsimušė į savo vartus (39 min.).

Mančesteryje vietos „Manchester City“ nugalėjo „Villareal“ vienuolikę 2:1. Tačiau, tai neleido jiems pakilti grupės lentelėje iš trečiosios vietos. 4 žaidimo minutę ispanų komandos žaidėjas Cani pelnė įvartį. Tačiau, jo komandos draugas 43 minutę įsimušė į savo vartus. Anglijos komandą išgelbėjo Sergio Aguerro, kuris paskutinėmis žaidimo akimirkomis (90+3 min.) išplėšė pergalę „Manchester City“ komandai.

„Manchester United“ iškovojo pergalę, rezultatu 2:0 Rumunijoje prieš Galacio „Otelul“. Abu įvarčius anglams nuo 11 metrų žymos pelnė Wayne'as Rooney'is (64 ir 90+2 min.). Tai buvo pirmoji „MU“pergalė per trejas rungtynes. Surinkę 5 taškus jie C grupėje užima antrąją vietą.

Antrąją pergalę iškovojusi Lisabonos „Benfica“ su septyniais taškais pirmauja grupėje. Vakar portugalai Bazelyje (Šveicarija) įveikė vietos komandą rezultatu 2:0. „Benficai“ įvarčius pelnė Bruno Cesaras (20 min.) ir Oscaras Cardozo (75 min.).

B grupės lyderis Milano „Inter“ (6 tšk.) iškovojo pergalę minimalia persvara Prancūzijoje. Italijos komanda rezultatu 1:0 įveikė „Lille“ futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Giampaolo Pazzini (21 min.).

Kitose grupės rungtynėse Maskvoje CSKA sutriuškino „Trabzonspor“ (Turkija) futbolininkus rezultatu 3:0. Maskviečiams įvarčius pelnė: Seydou Doumbia (29 ir 86 min.) ir Aleksandrs Cauga (76 min.).

Šiame straipsnyje: Čempionų lyga