Čempionų lyga: favoritų pergalės ir Z. Ibrahimovičiaus pašalinimas

Antradienį po 69 dienų pertraukos į futbolo gerbėjų širdis sugrįžo UEFA Čempionų lyga.

Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse pergales iškovojo ir prieš atsakomuosius mačus persvarą įgijo svečiuose žaidusios ekipos - Turino „Juventus“ bei PSG.

„Senoji senjora“ su Antonio Conte už komandos vairo rezultatu 3-0 sutriuškino garsiais pareiškimais prieš susitikimą nevengusius svaidytis Glazgo „Celtic“ futbolininkus.

Škotai buvo nuleisti ant žemės jau 3 minutę, kuomet po greitos kontratakos pasižymėjo Alessandro Matri. Dar du įvarčiai krito dvikovos pabaigoje - pavargusius Neilo Lennono auklėtinius pribaigė Claudio Marchisio ir Mirko Vučiničiaus įvarčiai.

Tuo tarpu PSG įrodė pranašumą prieš „Valencia“, tačiau bereikalingai apsisunkino padėtį rungtynių gale - finalinis teisėjo švilpukas paskelbė Paryžiaus klubo pergalę 2-1.

Jau po pirmojo kėlinio favorite laikytos turtingesnės komandos galybė nekėlė abejonių, mat Ezequielio Lavezzi ir Javiero Pastore tikslūs smūgiai gniuždė „Mestalla“ stadione susirinkusių vietinės ekipos gerbėjų lūkesčius.

Vis dėlto antrojo kėlinio pabaiga atgaivino jų viltis, kuomet po standartinės situacijos skirtumą sušvelnino Adilas Rami, o kvailai prasižengęs Zlatanas Ibrahimovičius prieš save susilaukė griežčiausios sankcijos - raudonos kortelės.

Atsakomąjį mačą, kuris įvyks kovo 6 dieną, dėl gauto įspėjimo taip pat turės praleis PSG saugas iš Italijos Marco Verratti.

Glazgo „Celtic“ 0 - 3 Turino „Juventus“
3' [0 - 1] A. Matri
77' [0 - 2] C. Marchisio
83' [0 - 3] M. Vucinic

„Valencia“ 1 - 2 PSG
10' [0 - 1] E. Lavezzi
43' [0 - 2] J. Pastore
90' [1 - 2] A. Rami

90' iš aikštės pašalintas Zlatan Ibrahimovic (PSG)