Čempionų lyga: „Bayern“ sutrypė „Arsenal“, portugalai palaužė „Malaga“

Sužaisti dar du UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mačai. Išvykoje žaidęs Miuncheno „Bayern“ užtikrintai rezultatu 3:1 įveikė Londono „Arsenal“ vienuolikę.

Aikštės šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau jau septintą susitikimo minutę „Bayern“ saugas Tony Kroosas gražiu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į varžovų tinklą.

„Arsenal“ nepasimetė ir bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau it šveicariškas laikrodis dirbusi vokiečių gynyba visus anglų bandymus sėkmingai stabdė. To pasekoje, 21 mačo minutę pirmasis baudos aikštelėje prie kamuolio suskubęs Thomasas Mulleris antrą kartą nuginklavo „kanonierių“ vartininką.

Kėlinio pabaigoje „Bayern“ turėjo puikią progą pelnyti trečią įvartį, tačiau puolėjo Mario Mandžukičiaus galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpstą.

Pirmuoju antrojo kėlinio akcentu tapo „Bayern“ vartininko Manuelio Neuerio klaida, kuris ne laiku išbėgęs iš vartų leido „Arsenal“ puolėjui Lukasui Podolskiui visiškai netrukdom nestipriu smūgiu galva nukreipti kamuolį į vartų tinklą.

72 minutę puikią progą išlyginti rezultatą turėjo „Arsenal“ puolėjas Olivier Giroud, tačiau prancūzo smūgiuotas kamuolys iš baudos aikštelės pataikė tiesiai į M.Neuerį.

Įvartį įmušę aikštės šeimininkai pradėjo aštriau žaisti puolime, tačiau pramušti tvirtos vokiečių nepavyko. Ne gana to, 77 minutę M.Mandžukičius pelnęs kuriozišką įvartį padėjo galutinį rungtynių tašką.

Atsakomasis mačas Miunchene yra numatytas kovo 13 d.

Kitame susitikime „Porto“ po atkaklios kovos rezultatu 1:0 palaužė „Malaga“ ekipą.

Aikštės šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir spaudė ispanus. Į svečių vartus ne kartą pavojingai smūgiavo saugai Fernando ir Maratas Izmailovas.

Nepaisant visų „Porto“ bandymų, abi ekipos į pertrauką išėjo stadiono švieslentėje degant nuliams.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkų pastangos pelnyti įvartį buvo vainikuotos saugo Joao Mountinho tiksliu smūgiu.

Po pelnyto žaidimas aprimo ir rungtynės baigėsi portugalų pergale. Pažymėtina, kad ispanams tik kartą pavyko smūgiuoti į varžovų vartus.

Atsakomosios rungtynės Malagoje vyks kovo 13 d.

Londono „Arsenal“ 1 - 3 Miuncheno „Bayern“

• 7' [0 - 1] T. Kroos
  • 21' [0 - 2] T. Müller
  • 55' [1 - 2] L. Podolski
  • 77' [1 - 3] M. Mandžukič

„Porto“ 1 - 0 „Malaga“

• 56' [1 - 0] J. Moutinho

Šiame straipsnyje: BayernarsenalČempionų lyga