Čekai namuose tapo Euroturo varžybų nugalėtojais

Sekmadienį Čekijoje pasibaigusias 2011-2012 metų sezono Euroturo varžybas, kuriose kasmet dalyvauja keturios pajėgiausios Senojo žemyno ledo ritulio komandos, laimėjo Čekijos rinktinė, o ketvirtąjį sezono turnyrą - „Čekijos žaidynes“ - laimėjo Suomijos komanda.

Paskutinę varžybų dieną pasaulio pirmenybių bronzos medalininkai Čekijos ledo ritulininkai lemiamoje dvikovoje 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) įveikė praėjusio sezono Euroturo nugalėtoją Rusijos komandą ir, surinkę 20 taškų, dviem taškais aplenkė pasaulio čempionę Suomiją bei Rusijos ekipą.

Suomijos rinktinė paskutinę varžybų dieną 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) nugalėjo pasaulio vicečempionus Švedijos ledo ritulininkus ir „Čekijos žaidynių“ turnyre surinko 8 taškus bei tašku aplenkė antroje vietoje likusią šeimininkę Čekijos komandą.

Galutinė „Čekijos“ žaidynių turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Suomija    3 2 1 0 0  9:3   8
2. Čekija     3 2 0 0 1  9:7   7
3. Rusija     3 1 0 2 0  5:6   3
4. Švedija    3 0 0 3 0  6:13  0

Galutinė Euroturo varžybų bendroji įskaita (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Čekija    12 5 2 4 1 31:29 20
2. Suomija   12 5 1 5 1 30:25 18
3. Rusija    12 5 1 5 1 24:25 18
4. Švedija   12 5 0 6 1 30:36 16