„Carling“ taurės pusfinalį pasiekė „Liverpool“ ir „Manchester City“

Anglijoje startavo lygos taurės ketvirtfinalio rungtynės. Jose pergales iškovojo „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“, „Liverpool“ bei antroje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujanti „Cardif City“ komanda.

Didžiausiu antradienio vakaro netikėtumu tapo „Cardiff City“ komandos pergalė prieš „Premier“ lygos autsaiderį „Blackburn“. Antrame divizione rungtyniaujantis klubas favoritais laikytus varžovus įveikė užtikrintai rezultatu 2-0. Įvarčius šeimininkams pelnė Keny Milleris ir Anthony Gerrardas.

Tokiu pačiu rezultatu rungtynės baigėsi „Stamford Bridge“ stadione, kur šeimininkai „Chelsea“ komandos futbolininkai priėmė svečius iš Liverpulio.

Šiame susitikime viskas paaiškėjo tik antro kėlinio pradžioje, kuomet „Liverpool“ ekipa per penkias minutes įmušė du įvarčius. Nugalėtojų gretose po kartą pasižymėjo Maxi Rodriguezas ir Martinas Kelly.

Tuo metu intriga vyko šiaurinėje Londono dalyje, kur susitiko „Arsenal“ ir „Manchester City“ ekipos. „Kanonierių“ treneris Arsene‘as Wengeras šiose rungtynėse leido pasireikšti jaunimui, kai tuo metu varžovų strategas Roberto Mancini žaidimo minučių davė vos keletai jaunų futbolininkų.

Nepaisant to, Londono komanda pademonstravo charakterį ir ne kartą kėlė grėsmę svečių ginamiems vartams, tačiau galiausiai susitikimo pabaigoje padaryta vaikiška klaida lėmė „Man City“ komandos pergalę.

Į greitą kontrataką išbėgęs bosnis Edinas Džeko atliko tikslų perdavimą Adamui Johnsonui. Pastarasis priėmęs kamuolį apsisuko ir jį dar toliau pasiuntė atakos smaigalyje atsidūrusiam argentiniečiui Sergio Aguero. Puolėjas nieko netrukdomas persvėrė rezultatą savo komandos naudai, todėl „City“ ekipa keliauja į Anglijos lygos taurės („Carling Cup“) pusfinalį kartu su „Cardiff City“ ir „Liverpool“.

Ketvirtasis pusfinalio dalyvis paaiškės trečiadienio vakarą, po „Manchester United“ ir „Crystal Palace“ komandų rungtynių.

63‘ [0 – 2] Martin Kelly
22' Andrew Carroll („Liverpool“)